KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14099350

nr 1409 9350

Maud Fagerholm

(1923-2019), Sverige

Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 54x60 cm. Yttermått inklusive ram: 56x62 cm

Maud Fagerholm, svensk bildkonstnär född 1923, död 2019.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 2 augusti 2021
kl 18:45:13

1/8 23:38:53 1      Vinnande bud

Maud Fagerholm

Läs mer om Maud Fagerholm